O nas

Niezależność to nasza domena

Nie pracujemy dla instytucji finansowych ani funduszy inwestycyjnych. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w pomnażaniu oszczędności Polaków poprzez dzielenie się z nimi wiedzą.

Misja Invest Help

Zmieniamy rynek. Chcemy, aby inwestowanie oszczędności stało się dla Polaków przyjazne i zrozumiałe, nawet jeśli nie mają oni specjalistycznej wiedzy.
Zmieniamy zasady. Naszym nadrzędnym celem jest zachowanie obiektywności i pełnej niezależności, dlatego nie bierzemy ani złotówki wynagrodzenia od funduszy obecnych w naszych rankingach.
Zmieniamy przyzwyczajenia. Nikogo nie namawiamy na osobiste spotkania bez wyraźnej prośby ze strony Klienta. Naszą kluczową wiedzę i doświadczenie udostępniamy wszystkim online, w ramach dostępu do serwisu Invest Help.

Wspieramy Inwestorów razem z SII

W ramach inicjatywy dostarczania wiedzy szerokiemu gronu odbiorców podjęliśmy współpracę z największą organizacją inwestorską w Polsce – Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych.

Głównymi celami współpracy są szerzenie edukacji, idei aktywnego inwestowania oraz wsparcie merytoryczne poprzez szkolenia, artykuły i wywiady.

Ostatnią inicjatywą jest partnerstwo oraz wystąpienie Invest Help na jubileuszowej konferencji Wall Street 20 z wykładem "Inwestowanie w fundusze inwestycyjne. Warsztat profesjonalnego inwestora" (04-06-2016).

Team Invest Help

Powstaliśmy po to, aby pomagać Ci w podejmowaniu ważnych finansowych wyborów.
Mamy wiedzę i doświadczenie, aby to robić. Z nami o wiele łatwiej jest poruszać się po rynku finansowym.
ih-sygnet-180

Kornel Dybul

Co-founder, CEO

Tomasz Ryznarski

Co-founder, CMO

Radosław Boniecki

Doradca Zarządu

Tomasz Duda

Doradca Inwestycyjny (licencja nr 522 wydana przez KNF)

Alicja Toczek

Office Manager

Dołącz do Invest Help!

…i w pełni wykorzystaj potencjał swoich inwestycji!