O nas

Niezależność to nasza domena

Nie pracujemy dla instytucji finansowych ani funduszy inwestycyjnych. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w pomnażaniu oszczędności Polaków poprzez dzielenie się z nimi wiedzą.

Misja Invest Help

Zmieniamy rynek. Chcemy, aby inwestowanie oszczędności stało się dla Polaków przyjazne i zrozumiałe, nawet jeśli nie mają oni specjalistycznej wiedzy.
Zmieniamy zasady. Naszym nadrzędnym celem jest zachowanie obiektywności i pełnej niezależności, dlatego nie bierzemy ani złotówki wynagrodzenia od funduszy obecnych w naszych rankingach.
Zmieniamy przyzwyczajenia. Nikogo nie namawiamy na osobiste spotkania bez wyraźnej prośby ze strony Klienta. Naszą kluczową wiedzę i doświadczenie udostępniamy wszystkim online, w ramach dostępu do serwisu Invest Help.

Wspieramy Inwestorów razem z SII

W ramach inicjatywy dostarczania wiedzy szerokiemu gronu odbiorców podjęliśmy współpracę z największą organizacją inwestorską w Polsce – Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych.

Głównymi celami współpracy są szerzenie edukacji, idei aktywnego inwestowania oraz wsparcie merytoryczne poprzez szkolenia, artykuły i wywiady.

Ostatnią inicjatywą jest partnerstwo oraz wystąpienie Invest Help na jubileuszowej konferencji Wall Street 20 z wykładem "Inwestowanie w fundusze inwestycyjne. Warsztat profesjonalnego inwestora" (04-06-2016).

Dołącz do Invest Help!

…i w pełni wykorzystaj potencjał swoich inwestycji!